یادواره شهدای بسیجی و شش شهید مدافع حرم در سبزوار برگزار شد

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، یادواره  شهدای بسیجی و مدافع حرم سبزوار با حضور خانواده های شهدا و ایثارگران و دیگر اقشار مختلف مردم و مسئولان در حسینیه عطارهای این شهرستان برگزار شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبزوار در این مراسم گفت: شهدا با تکیه بر ایمان به خداوند و پیروی از ولی فقیه در حمایت از آرمان‌های انقلاب جان خود را فدا کردند.
سرهنگ پاسدار هادی موحدنیا افزود: امروز با وجود توطئه دشمنان، عزت و امنیت نظام جمهوری اسلامی به برکت نعمت ولایت، خون شهدا و تفکر بسیجی حاصل شده است.
وی اظهار داشت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی شکل گیری جبهه مقاومت در کشورهای منطقه است که با بهره گیری از تفکر بسیجی در برابر ابرقدرتهای جهانخوار ایستادگی می‌کند.
سرهنگ پاسدار موحدنیا با گرامیداشت هفته بسیج گفت: امروز بسیج به درختی تنومندی در برابر نظام سلطه تبدیل شده که دشمنان را با وجود امکانات و قدرت تسلیحاتی زمین گیرکرده است.
درادامه موسی جلالی نسب یکی از فرماندهان مدافعان حرم و نیز برادر شهید مدافع حرم احمد جلالی نسب گفت: دستاوردهای امروز انقلاب اسلامی حاصل تفکر بسیجی است و این تفکر به برکت انقلاب اسلامی و ولی فقیه جهانی شده است.
سرهنگ پاسدار جلالی نسب با اشاره به رشادت رزمندگان و شهدای مدافع حرم افزود: در صورتی که این رشادت‌ها نبود امروز شرایط جمهوری اسلامی همچون برخی کشورهای منطقه ناامن می‌شد.
سبزوار با داشتن 500شهید بسیجی و 6 شهید مدافع حرم، نقش مهمی در ایجاد ثبات و امنیت ایران اسلامی داشته است.
انتهای پیام/

2 دیدگاه دربارهٔ «یادواره شهدای بسیجی و شش شهید مدافع حرم در سبزوار برگزار شد»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *